Dobry design przyciąga pracowników

W przypadku młodego pokolenia pracowników granice między życiem prywatnym a zawodowym zaczynają się zacierać, dlatego nowoczesne miejsca pracy to nie tylko przestrzeń biurowa, ale również dodatkowe wyposażenie, budynki usytuowane w bliskiej odległości od restauracji, fitness klubów czy przedszkoli. Pracodawcom chcącym zachęcić swoich pracowników do rozwoju i kreatywności nie brakuje też pomysłów na zapewnianie osobom zatrudnionym w ich firmach chwili odprężenia – na ściankach wspinaczkowych, w salach gier czy na strzelnicy...


Design biura ma takie samo znaczenie przy wyborze miejsca pracy przez pracownika jak jego położenie, dlatego, drogi pracodawco, nie ma sensu dalej zwlekać. Te zmiany są nieuniknione i już nie da się ich zatrzymać. Nowoczesne trendy, technologie podpatrywane przez profesjonalne biura projektowe pozwalają na wykonanie aranżacji na najwyższym poziomie oraz dopasowanie przestrzeni do potrzeb danej marki. Doświadczony architekt wnętrz weźmie pod uwagę na przykład to, jakie działy powinieneś umieścić obok siebie, co ma ogormny wpływ na poprawę funkcjonowania biura, a zatem i sukces.

Budowanie marki opiera się dziś nie tylko na identyfikacji wizualnej, marketingu oraz reklamie, ale również na tworzeniu funkcjonalnych przestrzeni zaspokajających potrzeby zarówno klientów, jak i pracowników.

Zobacz także:

Czego to włosi nie wymyślą z płytek… czyli poszukiwania dobrego designu!

czytaj

Ekologiczne biura – moda czy realna potrzeba?

czytaj

Dlaczego wnętrze Twojego biznesu jest Twoją wizytówką?

czytaj

Ile kosztuje projekt wnętrz?

czytaj

Ekologiczne biura – moda czy realna potrzeba?

czytaj